انتخاب من

خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲

من برخلاف خیلی از دوستان و وبلاگ های فعال که چند سالی هست می شناسم هیچ انتخابی ندارم! این خیلی بد است. می دانم اما چه کنم که هیچ کدام از نامزدهای امسال  کششی در من ایجاد نکرده اند.

امسال خیلی محافظه کارانه تر بودم و هستم. مثل چهار سال قبل نیستم که بی بی سی بخوانم و جرس. مثل چهار سال قبل نیستم که قلم بخوانم و رجانیوز و بالاترین.  امسال هیچ کدام از این ها را نخواندم! فقط چند تا وبلاگ و سایت که از همان چهار سال قبل باهاشان آشنا شدم خواندم. فقط مناظره دیدم و نه هیچ برنامه ی دیگری از نامزدها. امسال روزنامه هم نخواندم. چرایش مهم نیست که این قصه سر دراز دارد. قصه ی درازی که نمی دانم پایانی برایش هست یا نه. گرچه این جا چند باری از دغدغه هایم نوشتم. تعدادی حذف شده و نیست و تعدادی که هنوز روی سایت هست.

امیدوارم تا آخر این هفته بتوانم به یک نتیجه ی خوب برسم. امیدوارم اتفاقات خوب بیفتد. امیدوارم همه چیز آرام باشد. گرچه دوست ندارم اصلاح طلب ها انتخاب شوند و پنهان هم نمی کنم این حس درونم را اما به خواست من که نیست. آرزو هم نمی کنم رای نیاورند. فقط آرزو دارم هر کسی که آمد اهل کار باشد و دغدغه مند و دلسوز. نه فقط در حرف.

 

برچسب:
ارسال شده در سیاسی | نظرات (۰)

گذاشتن یک پاسخ